Oro jonizavimas sveikatai stiprinti

Oro jonizatoriai tai yra populiarėjanti priemonė oro kokybei patalpoje gerinti ir prisotinti neigiamais jonais, naudingais žmogaus organizmui, tačiau daugeliui dar gali kilti klausimas – kas yra oro jonizavimas?

Oro jonizavimas yra natūralus oro valymo būdas ir procesas, kurio metu patalpoje sukuriama jonų, turinčių neigiamą krūvį, optimali koncentracija. Jie yra būtini žmogaus sveikatai. Oras, kuris neprisotintas neigiamais jonais, vadinamas „negyvu“ ir kenkia žmogaus sveikatai, sukelia ligas. Mokslininkai įrodė, kad ore esančių neigiamų jonų poveikis biologiškai yra naudingas, o teigiami jonai neša žalingą poveikį organizmui. Didžiausia ir natūrali neigiamų jonų koncentracija žinoma yra gamtoje, kur jų yra nuo 1000 iki 10000 jonų cm³, o patalpoje šis skaičius sumažėja net iki 40-100 jonų cm³!

Natūraliai orą jonizuoja:

Neigiami veiksniai:

Mokslininkai seniai įrodė, kad užterštas oras, sukelia sunkias ligas, net ir onkologines ligas ar DNR mutacijas. Ypatingai užteršto oro problema aktuali miestuose, nes čia daugiau važinėja automobilių, veikia gamyklos, juda dideli srautai žmonių, vyksta statybos ir kt. Jautriausi kietosiomis dalelėmis užterštam orui yra vaikai, seneliai, sergantys asmenys ir nėščios moterys.

Oro jonizatoriai sumažina oro taršą, valo orą nuo dulkių, bakterijų, grybelių, žiedadulkių, tabako dūmų, sunkiųjų metalų ir kt. Oras po jonizavimo būna gaivus ir tyras, atrodytų, kad kvėpuojate miško oru. Tokiame ore būti labai sveika, ypač alergiškiems, sergantiems žmoniems. Jonizuotas oras gerina ir imuninę sistemą, miego funkciją, padeda gydyti kvėpavimo ligas, net gerina medžiagų apykaitą. Pastebėta, kad patalpoje, kurioje oras yra jonizuojamas, padidėja žmonių darbingumas, žmonės jaučiasi gerai ir turi daugiau energijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *