Skip to content

Kaip atlikti vakuuminį taurių masažą?

Turbūt visos žinome, kad vakuuminis taurių masažas – tai pats geriausias būdas mažinti celiulito požymius ar visai jo atsikratyti! Tokį masažą siūlo daugelis kosmetologijos centrų, kur jis atliekamas su profesionalia technika. Žinoma, už procedūras reikia sumokėti ne mažą sumą pinigų ir ne visos gali tai sau leisti. Todėl dauguma merginų ir moterų renkasi pigesnį būdą – vakuuminį šlaunų masažą guminių taurelių pagalba atlieka pačios namuose. Tačiau, ar visos atlieka jį taip, kaip reikia..? Štai keletas patarimų Jums…

Ką reikia žinoti atliekant taurių masažą namų sąlygomis:

1. Specialistai rekomenduoja prieš procedūrą odą patrinti delnais, pašildyti, ar išsimaudyti po karštesniu dušu.

2. Kad taurelės gerai slystų kūnu, siūlome kartu naudoti anticeliulitinį aliejų ar kremą, geriausiai tinka šildantys (termoaktyvūs) aliejai.

3. Masažo aliejų ar anticeliulitinį kremą galima pakeisti paprastu augaliniu aliejumi. Jį reikia pašildyti. Galima papildyti specialiais eteriniais ar kosmetiniais aliejais, pasidaryti specialų anticeliulitinį mišinį.

4. Guminė taurelė suspaudžiama ir uždedama ant odos. Oro įtraukimą (nuo to priklausys, kiek stiprus ir skausmingas bus masažas) reguliuokite pagal save. Žinoma, kuo stipresnis masažas, tuo didesnis poveikis.

5.Masažas atliekamas vakuuminę taurę ar abi taures stumdant aukštyn žemyn, ratu (pagal laikrodžio rodyklę) arba zigzagais.

6. Kai taurelės ima sunkiai slysti – reikia vėl patepti aliejumi, kremu ir t. t.

7. Dėmesio! Negalima masažuoti vidinių šlaunų pusių ir vidinių rankų pusių.

8. Šias vietas galite masažuoti specialia masažine pirštine, su dviem skirtingomis plokštumomis (viena – kraujotakai aktyvinti, kita – celiulitui).

9. Vakuuminis taurių masažas nerekomenduojamas merginoms ir moterims, turinčioms problemų su kapiliarais (jie paviršiuje ir išryškėję) ar kojų venų ligomis.

Neišsigąskite, jei pirmosiomis savaitėmis celiulitas paryškės – jūs jį iškeliate į paviršių. Taip pat neverta baimintis, jei atsiras mėlynių.

Sėkmės kovojant su celiulitu!


Šaltinis: www.anonsas.lt